Zwiedzanie

Zwiedzanie Browaru Szreniawa

Zapraszamy do zwiedzania Browaru Szreniawa i degustacji wytwarzanego tutaj piwa. Podczas wizyty z oprowadzaniem, zobaczycie jak w budynku starej gorzelni powstaje prawdziwie rzemieślnicze piwo.

Zwiedzaj i degustuj

Zaczniemy wizytę od warzelni gdzie rozpoczyna się warzenie piwa, przejdziemy przez laboratorium i przygotowalnię, zejdziemy do piwnicy gdzie znajdują się zbiorniki do fermentacji piwa oraz zajrzymy do pomieszczenia tajemniczej re-fermentacji. Dowiecie się z czego robi się piwo, skąd bierze się jego smak, aromat i kolor, co robią drożdże i na czym polega chmielenie na zimno oraz jak piwo trafia do butelek. Po oprowadzaniu zdegustujecie kilka rodzajów szreniawskiego „złotego trunku”, o których będzie można porozmawiać w sali degustacyjnej przy warzelni.

W cenie biletu jest oprowadzanie przez pomieszczenia produkcyjne Browaru Szreniawa z przewodnikiem bądź piwowarem oraz degustacja i omówienie wybranych gatunków piwa, aktualnie dostępnych w browarze [5 x 100 ml / osobę].

Bilet upoważnia również do zwiedzania Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie w dniu wizyty w browarze, w godzinach otwarcia muzeum. W przypadku wizyty w browarze wykraczającej poza godziny otwarcia muzeum nie ma możliwości zwiedzenia pozostałej części muzeum.

Zarezerwuj wizytę

Godziny rozpoczęcia zwiedzania browaru: 10:00 – 17:00
Rezerwacje wizyty z minimum tygodniowym wyprzedzeniem Zwiedzanie w grupach od 5 do 12 osób
Czas wizyty: 1,5h Cena biletu: 30 zł / osobę
Płatność internetowa – Dotpay

Wizyty z oprowadzeniem poza wskazanymi godzinami otwarcia do uzgodnienia indywidualnie przez telefon.

[booking-form] Więcej informacji pod telefonem 601-967-297
biuro@browarszreniawa.pl